Truhlářství Zajda

Zakázkové truhlářství

Vážení občané, stavebníci a stavební firmy,

v rámci zkvalitňování služeb našeho zakázkového truhlářství jsme pro vás rozšířili naší nabídku. Nově jsme se stali obchodními zástupci společnosti CZECH DOOR a.s. - specialisty na interiové dveře. Jsme také obchodním zástupcem společností Vltavín a Sapeli. Tyto firmy se zabývají výrobou exteriérových a interiérových dveří.

Pokud vám můžeme pomoci s výběrem dveří, rádi tak učiníme, přijedeme, zaměříme, společně vybereme dveře dle katalogu a vyhotovíme cenovou kalkulaci včetně montáže dle platných ceníků. Při větších odběrech množstevní slevy.

Zakázkové truhlářství ZAJDA s.r.o.

IMAGE: Zakázkové truhlářství jsem založil jako soukromý podnikatel v roce 1992. Začátky nebyly snadné. Byl jsem majitelem, a zároveň svým jediným zaměstnancem.

Musel jsem si vybírat jen takové zakázky, jaké jsem byl schopen zvládnout sám. V zájmu rozšíření výroby jsem reagoval na podpůrné programy pro malé a střední podnikatele, obešel bezpočet peněžních ústavů, ale pak jsem rezignoval a smířil se s tím, že realita života je jiná. Situace se změnila až v roce 1997, kdy jsem se stal členem klubu skupinového nákupu Carion.

IMAGE: Od této akciové společnosti jako od jediné na našem trhu jsem mohl jako malý živnostník získat bez problémů finanční prostředky na rozvoj firmy. Díky oprávnění jsem v roce 1998 uskutečnil svůj dávný sen – postavil jsem si svoji vlastní moderní truhlářskou dílnu a zrealizoval to, v co jsem již nedoufal. Na truhlářských zakázkách dnes spolupracuji s řadou zručných řemeslníků.

Ukázka výrobků našeho zakázkového truhlářství

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Ukázka našich výrobků

Mám zájem Více fotografií

Truhlářství Zajda spolupracuje:

Naši klienti

Česká televize