Truhlářství Zajda

Jsme specialisté na interierové dveře

Jsme specialisté na interierové dveře

Jsme specialisté na interierové dveře

Stali jsme se obchodním zástupcem společnosti CZECH DOOR a.s.

CZECH DOOR a.s. má už přes 25 let téměř 90% export do řady zemí jako je Německo, Rakousko, Švýcarsko, Dánsko, Holandsko a Rusko. Truhlářství ZAJDA je obchodním zástupcem spoelčnosti CZECH DOOR a.s. Nabízíme bohaté zkušenosti s výrobou celomasivních dveří

Naším hlavním programem je výroba celomasivních dveří a zárubní. Špičkové výrobní zařízení a dokonalá německá technologie zaručují nadstandardní kvalitu našich výrobků.

Nabízíme přes 340 základních typů dveří ve všech jehličnatých a listnatých dřevinách a ve 24 povrchových úpravách standardně. Vyrábíme ekologicky čisté produkty. Na povrchovou úpravu našich výrobků používáme velice kvalitní laky na vodní bázi, mořidla, vosk, olej nebo patinu. Do našich dveří používáme značkové kování od německých, rakouských a italských výrobců.

Produkci vyrábíme v několika normách – česká, německá, rakouská, švýcarská či ruská norma.

Zabýváme se i zakázkovou výrobou, díky tomu Vám můžeme nabídnout dveře přesně podle Vašich představ. Zajišťujeme veškeré odborné poradenství a montáž našich výrobků. Záruka na naše výrobky je 24 měsíců.

Výrobní areál se rozprostírá na ploše přes 60 000 m2. Využíváme moderní technologie od značkových německých, rakouských a italských výrobců strojů.

Truhlářství Zajda spolupracuje:

Naši klienti

Česká televize